Model bir sanayi fuarı

KÜSİ Sanal Sanayi Fuarı, “model bir sanal fuar” olarak hem kavramsal hem de teknik çerçeveyi modelliyor. Yüzlerce firma ve binlerce ürünle, sanayi firmalarıyla Ar-Ge, ileri teknoloji, bilişim ve yazılım dünyasını bir araya getiriyor. 81 ilden binlerce ürün ticarileşmenin dijitalleştiği yeni dönemde dünyanın beğenisine sunuluyor…

Ticarileşmenin renkli dünyası

İster üründen firmaya, ister firmadan ürüne geçiş yapın… 7 dilde çeviri imkânı sunan sistem alt yapısıyla ticarileşmenin renkli dünyasına yolculuğun keyfini çıkarın… Burada ürünleri arayabilir, filtreleyebilir, bulup inceleyebilir, daha sonra incelemek üzere favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Expokusi Sanal Sanayi Fuarı
15 Eylül – 30 Ekim 2020

KÜSİ Sanal Sanayi Fuarı, üniversite sanayi işbirliği çerçevesinde, Ticaret ve Sanayi Odaları ve OSB’lerin katkısıyla,  400 firma ve 6000 ürünle sanayicilerimizi ve Ar-Ge firmalarımızı aynı dijital ortamda buluşturarak kavramsal ve teknik bir model sanal fuar çerçevesi belirlemektedir.

KÜSİ Sanal Sanayi Fuarı, “Bilimden sanayiye il il Türkiye” yaklaşımıyla firmalarımızı 8 Blok ve 25 Salonda, sektörel olarak gruplamış, fiziksel fuarlara alternatif bir görsel çerçeve oluşturmuştur.

81 ildeki üniversitelerimizin, TSO ve OSB’lerimizin katkısıyla ülkemizin her yöresinden katılan Ar-Ge ve sanayi firmalarımızla oluşturduğumuz model sanal sanayi fuarı, Türkiye’nin dijital vizyonu ve etkili üretim gücünün yansımasıdır.

Bu model fuarın ticari hedefleri olan sektörel fuarlara örnek olması, Ar-Ge ve İnovasyon vizyonuna uygun olarak dijitalleşme konusunda farkındalığı artirması, firmalarımızın dijital becerilerini güçlendirmesi, sanal fuarların etkin kullanımına ilişkin ortak bir vizyon oluşturması hedeflenmektedir.

Altı ay boyunca yayında kalacak olan B2B platformumuz, T.C. Ticaret Bakanlığı onaylı globalpiyasa.com GOLD üyeliği ile firmaları 7 dilde dünyaya tanıtmayı sürdürecek, dijital fuarı geleceğe taşıyacaktır.

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ve Avrupa İşletmeler Ağı Batı Marmara Konsorsiyumu katkıları ile oluşturulan bu fuarla, dijital fuarlara esin kaynağı olmayı, firmalarımıza dijital kimlik kazandırmayı, arama motoru, teklif-talep veri tabanı ve eşleştirme alt yapısıyla güçlü bir dijital model sunmayı amaçlıyoruz.

Prof. Dr. Bülent Eker

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektör Yardımcısı

NKÜ Teknopark Genel Müdürü

Fuar Tarihi

14.09.2020-30.10.2020

Fuar Websitesi

www.expokusi.com

Kategoriler